"Konferencja prasowa Prezydenta Słupska" 07.08.2017

  • 7.08.2017, 21:13
  • TV Słupsk
"Konferencja prasowa Prezydenta Słupska" 07.08.2017
relacja ze spotkania władz miasta z mediami
TV Słupsk
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

suweren
suweren 9.08.2017, 09:24
Od początku nowej kadencji, oglądam wszystkie konferencje Prezydenta miasta i składam do redakcji skargę na zachowanie pani Bożeny Bugańkiej odnośnie ostatniej konferencji z 7-go sierpnia. Rozumiem, że każdy ma swoje preferencje polityczne, ale tak antypatyczne i wręcz chamskie komentarze pani dziennikarz są godne potępienia. Nie mówiąc o braku mertoryczności jej pytań. Czy naprawdę chęć przypodobania się władzy partyjnej musi być aż tak boleśnie widoczna w Państwa wydaniu? Czy nie ma w Słupsku lepiej wykształconych osób które mogłyby tą Panią zastąpić?
lelka
lelka 9.08.2017, 00:56
Pani redaktor Bożeno! Jakie "I lovie you Słupsk"? , chyba I love Słupsk. Ja rozumiem angielski - trudny język, ale aspiruje Pani do dziennikarki chyba... A komentarz 3 rodzaje kłamstwa, co Słupsk zyskał na DARMOWYM dla miasta wyjeździe Prezydenta - zapisała się już Pani do partii? Bardzo Panią cisną? Jak nie zacznie Pani opluwać, insynuować, ośmieszać straci pracę? Twarz ma się tylko jedną. Dla Pani widać to szczegół.
Grazyna
Grazyna 12.08.2017, 17:33
Pani jest smieszna co sie nie podobalo ze sie zapytala pojechal na impreze za nasze pieniadze.o sie Pani nie podoba?
lelka
lelka 17.09.2017, 01:26
Rozumiem, że w tak małym miasteczku jest ograniczona ilość synekur do rozdania i kto bliżej cyca tym więcej ssie, ale pani Grażynko NIE POJECHAŁ za pieniądze miasta, a pożal się boże reporterka pozwoliła sobie na świńskie złośliwości nie pierwszy raz. Z pewnej strony dobrze, że jest upierdliwa, dziennikarze powinni dociekać, choć głupota jej pytań czasem powala, w tym wypadku daleko wykraczało to poza dziennikarstwo. Każdy ma inną wrażliwość. Nie widzi, nie czuje tego Pani - to Pani problem, komentuje jak ja to widzę - od tego jest komentarz.

Pozostałe