Showroom AJ Produkty – wiele rozwiązań w jednym miejscu

  • 7.11.2017, 16:16 (aktualizacja 07.11.2017 16:21)
  • Grupa Tipmedia
Showroom AJ Produkty – wiele rozwiązań w jednym miejscu
Meble biurowe, wyposażenie warsztatów, magazynów, przebieralni i stołówek – przedsiębiorstwo AJ Produkty zaspokaja potrzeby klientów wielu branż. Otworzony na początku października tego roku salon wystawowy umożliwia osobiste zapoznanie się z produktami firmy.

Przedsiębiorstwo AJ Produkty od przeszło 40 lat pozostaje liderem w branży wyposażenia przestrzeni biurowych, zakładów przemysłowych, sal konferencyjnych i wykładowych, szkół, szatni, stołówek, hali magazynowych oraz warsztatów. Należy do Grupy AJ, którą tworzy obecnie 26 spółek handlowych i produkcyjnych, zlokalizowanych w 19 krajach Europy. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, przedsiębiorstwo AJ Produkty stale wzbogaca swoją ofertę, niezmiennie dbając o wysoką jakość wyrobów przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej ich ceny. O jakości oferowanego wyposażenia świadczą przyznane firmie certyfikaty jakości ISO.

Salon pokazowy w Redzikowie

Na początku października br. w Redzikowie k. Słupska miało miejsce uroczyste otwarcie salonu pokazowego przedsiębiorstwa AJ Produkty. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło prezydenta Słupska, przedstawicieli ościennych gmin oraz najważniejszych klientów firmy, którzy od lat korzystają z wyposażenia wnętrz oferowanego przez przedsiębiorstwo. Uczestnicy uroczystości otwarcia showroomu mieli możliwość zwiedzenia fabryki, w której każdego dnia produkowane są najwyższej jakości drewniane meble.

Salon pokazowy w Redzikowie k. Słupska zawiera kluczowe spośród ponad 15 000 towarów dostępnych w ofercie firmy AJ Produkty. Zwiedzający mają teraz możliwość osobistego zapoznania się z nowoczesnymi rozwiązaniami dla różnego rodzaju przestrzeni biurowych, użytkowych i stanowisk pracy. Dostępni na miejscu przedstawiciele handlowi chętnie udzielają dodatkowych informacji na temat asortymentu, a także wskazówek, w jaki sposób można optymalnie urządzić przestrzeń biurową, produkcyjną czy magazynową.

Showroom AJ Produkty otwarty jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00. Zainteresowani mogą również przekonać się, jak wybrane produkty sprawdzają się podczas codziennego ich użytkowania na stanowiskach pracy.

Funkcjonalność i ergonomia

Przedsiębiorstwo AJ Produkty od 1999 roku działa na rynku polskim, niezmiennie dbając o jakość i dobrą cenę oferowanego przez siebie wyposażenia przestrzeni pracowniczych oraz użytkowych. Aby zapewnić klientom asortyment najwyższej jakości za przystępną cenę, większość artykułów wykonywana jest na miejscu. Nad jakością produktów czuwają specjaliści zatrudnieni w nowoczesnych fabrykach zlokalizowanych w Polsce i na Słowacji. Doświadczeni projektanci z działu designu dbają z kolei o wizualną stronę produktów oraz ich ergonomiczność – możliwie najlepsze dopasowanie ich kształtu i funkcjonalności do potrzeb użytkowników. W ostatnich latach to właśnie ergonomia stała się bowiem jednym z częściej poruszanych zagadnień w miejscu pracy. Z powodu ogromnego wpływu na stan zdrowia i samopoczucie pracowników, ergonomia oddziałuje bezpośrednio na efektywność i jakość świadczonej przez nich pracy – a tym samym, na kondycję całej firmy.

Produkty nie tylko dla biur

Przedsiębiorstwo AJ Produkty to nie tylko wyposażenie wnętrz biurowych – to również nowoczesne, wysokiej jakości rozwiązania dla szatni, stołówek i jadalni. Należą do nich maty antypoślizgowe, szafki na rzeczy osobiste i ubrania, ścianki działowe, stoły składane i barowe czy wózki gastronomiczne. Asortyment firmy obejmuje też tysiące artykułów dla przemysłu i magazynu. Zaliczyć tu można systemy przechowywania, bezpieczeństwa, rozwiązania dotyczące transportu, ochrony środowiska i technologii utylizacji odpadów oraz akcesoria do pakowania.

Firma AJ Produkty, której produkty mają zastosowanie w wielu branżach, stara się odpowiadać na potrzeby szerokiego grona klientów. W salonie pokazowym można przyjrzeć się z bliska rozmaitym rozwiązaniom.

 

Artykuł sponsorowany

Grupa Tipmedia

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Pozostałe