Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Obserwator 24.03.2021 | Bądź na Bieżąco - Selgros w Słupsku, Wypadek Motocyklisty i 300.000 Maseczek

Wydanie programu informacyjnego Obserwator z dnia 24 marca 2021 roku, a w nim:

Złotówka po remoncie
Przedsiębiorcy mogą wynająć od miasta lokale użytkowe za złotówkę za metr kwadratowy. Pod warunkiem jednak, że najpierw je wyremontują. A zakres prac może być spory. Właśnie rusza testowy program „7 za 1”.

Dział zamiast wydziału
Od kwietnia w słupskim ratuszu nie będzie już wydziału inwestycji. Jego pracownicy przejdą do Zarządu Infrastruktury Miejskiej, w którym powstanie z kolei nowy dział inwestycji ogólnobudowlanych.

Wymusił pierwszeństwo na motocykliście
Do kolejnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Szczecińskiej i Małcużyńskiego. Kierowca samochodu wymusił pierwszeństwo na motocykliście.

Nowe płyty na deptaku
Na deptaku przy ulicy Wojska Polskiego wymieniane są granitowe płyty. Zastąpią te zniszczone przez kierowców, którzy mimo zakazu jeździli po nich i parkowali na nich swoje auta.

Maseczki za darmo
Ponad 330 tysięcy maseczek trafiło do Słupska w ramach rządowego programu. Wciąż można je otrzymać w wielu miejskich instytucjach i urzędach. Każdy potrzebujący może ich otrzymać kilka i, co ważne, za darmo.

Jarmark przed świętami
Od najbliższej soboty na deptaku przy ul. Nowobramskiej trwać będzie wielkanocny jarmark. Kupimy tam wszystko, co potrzebne do przygotowania świąt.

Zapisz dziecko na szczepienie HPV
Rusza, finansowany z budżetu Ustki, program szczepień przeciwko HPV dla trzynastolatków. Zamieszkałych w mieście dziewczynki i chłopców, urodzonych w roku 2008, można zapisywać w punkcie szczepień przy ul. Leśnej.

 


Oceń

Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama