Warsztaty „Stwórzmy razem rzeźbę społeczną” / trwają zapisy

start 23.09.2021 16:00

Centrum Aktywności Twórczej

koniec 24.09.2021 18:00

Lokalizacja: Ustka, Zaruskiego, 1a

Zapraszamy serdecznie do udziału w warsztatach „Stwórzmy razem rzeźbę społeczną” prowadzonych przez artystkę Joannę Dudek w ramach pobytu na rezydencji artystycznej „Praktyki ekologiczne po polu artystycznych działań” w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce.

Artystka podzieli się z mieszkańcami Ustki swoimi praktykami artystycznymi związanymi z pracą nad projektem „Zielniki słowińskie”, poszukiwaniem zagadnień związanych z ziołolecznictwem dawnych mieszkańców Pomorza. Chciałaby upamiętnić ich działania pracując nad ideą „rzeźby społecznej” i „żywej rzeźby” łącząc dawne podziały.

W czasie warsztatów Joanna Dudek opowie o koncepcjach rzeźby społecznej, pokaże jej przykłady w Polsce i na świecie zachęcając do dyskusji. W dalszej części artystka będzie zachęcała do rozmowy o ważnych miejscach dla mieszkańców Ustki i pomysłach na interwencje w danej przestrzeni zmieniające jej charakter. Następnie wspólnie będą wykonywali makiety miejsc, pracując na materiałach ekologicznych i biodegradowalnych.

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Materiały zapewnia organizator.

Partnerem programu „Praktyki ekologiczne po polu artystycznych działań” jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

>>>>>>>> 

Miejsce: Centrum Aktywności Twórczej w Ustce

Termin: 23 i 24 września 2021, godz. 16:00 – 18:00

Prowadzenie: Joanna Dudek

Wiek uczestników: 15+

Kontakt i zapisy: Weronika Teplicka – Szumowska, tel. 515 089 986

Liczba miejsc ograniczona.

>>>>>>>> 

/// Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne w związku z pandemią Covid-19 na terenie Centrum Aktywności Twórczej będzie obowiązywał nakaz zasłaniania nosa i ust. Regulamin uczestnictwa w wydarzeniu dostępny jest na stronie galerii. ///

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Nowa Telewizja Słupsk jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.