"Spotkajmy się, porozmawiajmy, twórzmy" - cykl spotkań i warsztatów dedykowanych kobietom seniorkom

start 21.10.2021 12:00

Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej

koniec 22.10.2021 14:00

Lokalizacja: Ustka, Zaruskiego, 1a

Serdecznie zapraszamy wszystkie seniorki z Ustki, Słupska i okolic do udziału w cyklu warsztatów artystycznych prowadzonych przez Weronikę Teplicką-Szumowską – artystkę sztuk wizualnych.

Podczas cyklu spotkań i warsztatów spróbujemy wspólnie założyć „grupę kobiet” wspierającą się na polu szerokorozumianej twórczości i na polu tworzenia relacji międzyludzkich.

Będziemy się spotykać, tworzyć obiekty sztuki z już istniejących materiałów, rozmawiać o sztuce i jej związkach z życiem oraz wymieniać się życiowymi doświadczeniami.

Sztuka stanie się dla nas pretekstem do nawiązania relacji.

 

 

Pierwsze spotkania: 21 - 22.10.2021 godz. 12:00 - 14:00

Miejsce: Centrum Aktywności Twórczej w Ustce, Zaruskiego 1a

Prowadzenie: Weronika Teplicka – Szumowska

Zapisy i kontakt: 515 089 986

 

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

 

Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne w związku z pandemią Covid-19 na terenie galerii obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust. Regulamin uczestnictwa w wydarzeniu dostępny jest na stronie galerii.

 

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Nowa Telewizja Słupsk jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.