Ustecki HISTORYCZNY CZWARTEK: „Nie tylko na saksy. Polacy w dawnej Stolpmuende”

start 25.11.2021 18:00

Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku

koniec 25.11.2021 20:00

Lokalizacja: Ustka, Zaruskiego 1a

W czwartek 25 października 2021 o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy na spotkanie z Marcinem Barnowskim w ramach usteckich Historycznych Czwartków.

Temat spotkania:

Nie tylko na saksy. Polacy w dawnej Stolpmuende”

Jeśli interesuje Cię historia, a zwłaszcza ludzie, wydarzenia, obiekty i przedmioty związane z Ustką, jeśli chcesz spotkać się w miłej atmosferze w gronie osób, którym także te sprawy nie są obojętne – ta propozycja jest dla Ciebie. "Historyczne czwartki" w Centrum Aktywności Twórczej w Ustce to spotkania otwarte, na które może przyjść każdy i na które każdy może przynieść pamiątki i inne przedmioty z przeszłości, znajdowane na strychach, w szafach i innych, czasami niespodziewanych miejscach.

 

Prowadzenie: Marcin Barnowski, dziennikarz i historyk pasjonujący się historią Ustki.

Miejsce: Centrum Aktywności Twórczej w Ustce, ul. Zaruskiego 1a

 

Liczba miejsc ograniczona.

Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne w związku z pandemią Covid-19 na terenie Centrum Aktywności Twórczej obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust. Regulamin uczestnictwa w wydarzeniu dostępny jest na stronie galerii.

 

 

Zapraszamy!

 

Podziel się:

Zdjęcia (1)

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Nowa Telewizja Słupsk jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.