Obserwator 07.02.2019

  • 7.03.2019, 17:27
  • TV Słupsk
07_03_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Pamięć o pomordowanych
Słupszczanie uczcili pamięć przymusowych robotników zamordowanych przez hitlerowców. Przed pomnikiem w Lasku Południowym złożono kwiaty i zapalono znicze. Podobnie jak w latach poprzednich uroczystość zgromadziła rzesze słupszczan.

Targi edukacyjne w mechaniku
Tłumy maturzystów i stoiska uczelni wyższych nie tylko z Pomorza – tak w skrócie można opisać targi edukacyjne, które kolejny raz odbyły się w słupskim mechaniku. Uczniowie szkół ponadgminazjalnych w jednym miejscu mogli zapoznać się z ofertą uczelni.

Dziwne zjawisko na ul.Wojska Polskiego
Dziwne zjawisko można zaobserwować na ul. Wojska Polskiego. Od czasu modernizacji tej niegdyś reprezentacyjnej arterii miasta przechodnie chodzą wąskimi ścieżkami.

„Łap za biust”
Już w najbliższą sobotę – dziewiątego marca- w Słupsku będzie miała miejsce kolejna odsłona akcji pod hasłem „Łap za biust”, propagującej profilaktykę nowotworów piersi . Na wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tej inicjatywie będą czekać nie tylko lekarze specjaliści ze słupskiego szpitala, ale również praktyczne upominki.

Przedszkolaki w redakcji
Z programową wizytą bawiły w naszym studiu dzieci z przedszkola ekologiczno-językowego "Poziomka" z Włynkówka. Był to element projektu filmowego, który jako jeden z wielu realizowany jest w tej placówce.

Sesja z nagrodami
To była wyjątkowa sesja. Usteccy radni nie tylko debatowali na temat ważnych spraw dla miasta, ale także pożegnali odchodzącą na emeryturę sekretarz. Ponadto zostały wręczone nagrody dla zasłużonych działaczy lokalnych.
 

TV Słupsk

Pozostałe