serwis informacyjny
Kliknij aby odtworzyć

Dziś w Obserwatorze

Stypendia kulturalne przyznane!
Sześć kolejnych osób, zajmujących się działalnością artystyczną, będzie miało okazję zrealizować swoje twórcze pomysły. W słupskim ratuszu wręczono Stypendia kulturalne 2019!

Wielki sukces słupskich cheerleaderek
Seniorki cheerleaderek Maxi Energa Słupsk zdobyły tytuł mistrzyń Polski w zawodach rozgrywanych w weekend w Kielcach. Ich młodsze koleżanki: Maximki zajęły siódme miejsce, a Mini Mai czwarte w swoich kategoriach.

Strażacy nie tylko od pożarów
Nazwa "Państwowa Straż Pożarna" jest w zasadzie nieaktualna, gdyż strażacy od dawna obecnie są wszędzie tam, gdzie ktoś potrzebuje pomocy: na przykład przy zdarzeniach drogowych, czy usuwaniu skutków załamania pogody. W Słupsku w minioną niedzielę wyciągali z rzeki martwego psa.

Gryf z tarczą u siebie
Piłkarze Gryfa Słupsk systematycznie umacniają się na pozycji lidera IV Ligi. Trójkolorowi pokonali 2 do 0 Wikęd Luzino.

Na Kaziuka po lesie
Było pełno błota, ale dobre humory na trasie Kaziukowej Piątki dopisywały. W III już Biegu Kaziukowym w Słupsku wystartowało blisko 200 zawodników.