Obserwator 04.04.2019

  • 04.04.2019, 17:21
  • TV Słupsk
04_04_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze


Wymiana ulicznego oświetlenia
Rozpoczęła się długo zapowiadana wymiana ulicznego oświetlenia. W pierwszej kolejności podlegają  jej ulice, na których latarnie pochodzą  jeszcze z lat 80-tych  XX wieku lub w ogóle ich brakuje.

Zespół  ds. Orzekania o Niepełnosprawności w nowej siedzibie
Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Słupsku zmienił swoją siedzibę. Placówka z ulicy Jaracza została przeniesiona na ul. Poniatowskiego. Teraz jest bardziej przyjazna osobom niepełnosprawnym pod względem ułatwień architektonicznych. 

Za co lubimy wiosnę? - sonda uliczna
Przyszła wiosna, temperatury są coraz wyższe, a słońca coraz więcej. Zapytaliśmy słupszczan za co lubią wiosnę i jak najchętniej spędzają wolny czas, gdy nadchodzi ta piękna pora roku.


„Pomoc domowa” w teatrze
Już w najbliższy weekend odbędzie się pierwsza w tym roku wiosenna premiera Nowego Teatru w Słupsku. „Pomoc domowa”, bo tak brzmi jej tytuł, to prawdziwa gratka dla miłośników pysznej farsy, gwarantującej widzom dużo dobrej zabawy.

Ustecki body art
Coraz większą popularnością wśród ustczanek cieszą się zajęcia Body Art. Wyjątkowa gimnastyka to nie tylko coś dla ciała, ale także- a może wszystkim wszystkim-dla ducha.

 

TV Słupsk

Pozostałe