Obserwator 09.04.2019

  • 09.04.2019, 17:21
  • TV Słupsk
09_04_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Egzaminy z wielką niewiadomą
Wielka niewiadoma wisi nad pierwszym dniem terminowych egzaminów gimnazjalnych oraz dla uczniów ósmych klas podstawówek. Narada dyrektorów szkół z władzami miasta nie przyniosła odpowiedzi na podstawowe pytanie: czy w ogóle się odbędą?

Jubileusz Uniwersytetu trzeciego Wieku
15 lat działalności świętuje Słupski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Z tej okazji odbyła się uroczysta gala, były wspomnienia, prezentacja dorobku, a także urodzinowy tort i wyróżnienia dla przyjaciół uniwersytetu.

Rekordowe targi pracy
Targi Pracy organizowane przez słupski Mechanik, to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w krajobraz lokalnego rynku zatrudnienia. Ich szósta odsłona okazała się rekordowa pod względem liczby wystawców.

Wiosenne targi ogrodnicze w Słupsku
Przez wiosenne targi ogrodnicze, które odbywały się w Słupsku w minioną sobotę i niedzielę tradycyjnie już przewijały wielotysięczne tłumy. Była to 53 edycja tego wydarzenia organizowanego przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu.

Piłkarze dla Sebastianka
To będzie wielkie sportowe wydarzenie. W najbliższą sobotę w Ustce zagrają oldboje z całego regionu. Zmierzą się, aby wesprzeć leczenie i rehabilitację Sebastianka Ambrozika.

 

TV Słupsk

Pozostałe