Obserwator 08.05.2019

  • 08.05.2019, 17:27
  • TV Słupsk
08_05_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Protest fizjoterapeutów
Do ogólnopolskiego protestu fizjoterapeutów z powodu zbyt niskich wynagrodzeń dołączyli rehabilitanci ze słupskiego szpitala specjalistycznego. Jak twierdzą - ich przeciętna wypłata wynosi nieco ponad dwa tysiące złotych na rękę, niezależnie od poziomu wykształcenia i stażu pracy.

Zawałowcy pod opieką specjalistów
Oficjalne otwarcie oddziału Koordynowanej Opieki Specjalistycznej dla pacjenta po Zawale Mięśnia Sercowego odbyło się w miniony wtorek w słupskim szpitalu specjalistycznym. To pierwsza i jak na razie jedyna tego typu placówka na północy Polski.

Rocznica zwycięstwa
Słupsk świętował 74. rocznicę zakończenia II wojny światowej. Główne uroczystości tradycyjnie odbyły się przed pomnikiem żołnierza polskiego na Placu Zwycięstwa.

Bombowe matury
Kolejne alarmy bombowe w słupskich szkołach. Nie przeszkodziło to w przeprowadzeniu egzaminów maturalnych.

Wójtowie o medycynie i drogach
Współpraca ze szpitalem i powstanie wydziału lekarskiego na Akademii Pomorskiej oraz tematy drogowe zdominowały majowe spotkanie wójtów i burmistrzów ziemi słupskiej. Samorządowcy rozmawiali o możliwościach współpracy w ważnych dla regionu sprawach.

Ustka powalczy o podwórko
Jest szansa, aby w Ustce powstał nowoczesny i kolorowy plac zabaw dla dzieci. Aby tak się stało o głosy w konkursie muszą powalczyć ami mieszkańcy.

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe