Obserwator 09.05.2019

  • 09.05.2019, 17:14
  • TV Słupsk
09_05_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze


Europejski piknik w Słupsku
Piętnastolecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej oraz Dzień Unii uroczyście oraz rozrywkowo świętowano w Parku imienia PCK przy ul. Małcużyńskiego w Słupsku. Z tej okazji w czwartek, 9 maja Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Słupsk przy wsparciu licznych partnerów przygotowali europejski piknik skierowany do mieszkańców regionu słupskiego.

Uliczne zawalidrogi rewitalizacyjne
Na dziwacznie rozmieszczone słupy nowego oświetlenia ulicznego skarżą się mieszkańcy rewitalizowanej ulicy Długiej. Ustawiono je pośrodku chodników, chociaż wcześniej z oświetleniem ulicy poradzono sobie bez nich.

Ruszył festiwal historyczny
Konferencją naukową poświęconą badaniom nad dziejami Słupska i regionu rozpoczął się tegoroczny festiwal historyczny. Impreza potrwa trzy dni i będzie miała nie tylko wymiar naukowy.

Kulturalny weekend w Słupsku
To będzie niezwykle kulturalny weekend w Słupsku. Szykują się aż dwie premiery. Będzie coś dla miłośników zarówno tańca, jak i teatru.

Ekologiczna budowa w Ustce
Trwa budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Ustce. Ekologiczna i nowoczesna inwestycja ma być gotowa jeszcze w tym roku.

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe