Obserwator 14.05.2019

  • 14.05.2019, 17:23
  • TV Słupsk
14_05_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze


Nielegalny tytoń w garażu
Ponad 240 kilogramów nielegalnego tytoniu w garażu słupszczanina znaleźli policjanci. Mężczyzna zajmował się  nielegalną produkcją papierosów.

Schronisko dla zwierząt w październiku
Schronisko dla bezdomnych zwierząt ma być oddane do użytku w październiku bieżącego roku. Według projektu  ma tam znaleźć schronienie około stu siedemdziesięciu psów i osiemdziesiąt kotów, czyli odpowiednio do aktualnych potrzeb z niewielkim zapasem.

Dzień mieszkańca w Redzikowie
Tłumy bawiły się na festynie z okazji Dnia Mieszkańca Gminy Słupsk w Redzikowie. Największą atrakcją imprezy był koncert Natalii Szroeder.

Drzewka za elektrośmieci
Drzewka, kwiaty ogrodowe i sadzonki roślin odbierali słupszczanie, którzy w minioną sobotę przywieźli elektrośmieci i makulaturę do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Bałtyckiej. Była to kolejna akcja Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Ratusza, której celem było zapobieganie wywożenia takich odpadów do okołomiejskich lasów.

Piknik zachęcający w Mechaniku
Zachęcający piknik dla tegorocznych absolwentów gimnazjów i klas ósmych podstawówek przygotowali w miniony piątek uczniowie i nauczyciele zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku. Jego celem było ukazanie możliwości kształcenia, jakimi dysponuje szkoła i ułatwienie podjęcia decyzji potencjalnym kandydatom o kontynuowaniu nauki właśnie w tej placówce.

Pierwsza pomoc od licealistów
Młodzież z Ustki i okolic szkoli się pod fachowym okiem ratowników medycznych. W ten sposób uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę odnośnie pierwszej pomocy, ale także przygotowują się do finału zawodów ratowniczych.

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe