Obserwator 04.06.2019

  • 04.06.2019, 17:21
  • TV Słupsk
04_06_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Słupszczanin rzecznikiem Rządu RP
Słupszczanin Piotr Müller, poseł na Sejm Rzeczypospolitej sekretarz stanu i dotychczasowy wiceminister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ma zostać nowym rzecznikiem prasowym rządu premiera Morawieckiego. Zajmie miejsce Joanny Kopcińskiej, która w ostatnich wyborach została eurodeputowaną.

30. rocznica wyborów 4 czerwca w Słupsku
Dokładnie dziś mija 30. rocznica od pierwszych częściowo wolnych wyborów do Sejmu i całkowicie wolnych wyborów do Senatu. Rocznicę świętujemy także w Słupsku. Będzie bieg, wystawa fotograficzna, a nawet debata.

Problem z ulicą Starzyńskiego
Mimo znaków zakazu parkowania i utrudniających ten proceder słupków ustawionych wzdłuż ulicy Starzyńskiego, niesforni kierowcy często parkują tam w miejscach przeznaczonych dla zaopatrzenia, a także poza nimi. Nie pomagają mandaty nakładane przez straż miejską: w ciągłym użyciu jest usprawiedliwienie: "ja tylko na chwileczkę..."

Kraksa w Siemianicach
Dwa wozy jednostki ratowniczo-gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej, dwie karetki i policyjny radiowóz pędziły w poniedziałkowe popołudnie do zdarzenia drogowego, jakie miało miejsce na styku Słupska i Siemianic. Jak się okazało - na wszelki wypadek.

Jesteśmy najlepsi!
To była nie tylko zacięta rywalizacja, ale przede wszystkim świetna zabawa. Na nowo otwartym torze kartingowym w Redzikowie odbyły się zawody gokartowe dziennikarzy. I tu musimy się pochwalić- pierwsze miejsce zajęła nasza redakcja.

Rowerowe zmagania w Ustce
Ustka jest nie tylko letnią stolicą Polski. Pierwszego czerwca stała się stolicą rowerową. W kurorcie bowiem zmierzyli się najmłodsi kolarze z naszego regionu.

 

TV Słupsk

Pozostałe