Obserwator 05.06.2019

  • 05.06.2019, 22:07
  • TV Słupsk
05_06_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Spotkania z żywą historią
Trwają słupskie obchody 30-tej rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów parlamentarnych w Polsce. W Teatrze Rondo z żywą historią spotkała się młodzież szkół ponadgimnazjalnych.

Uwaga na fałszywe policyjne maile!
Przed fałszywymi mailami z komendy policji ostrzega oficer prasowy słupskiej policji, sierżant Monika Sadurska. Policja nigdy nie wysyła żadnych maili na prywatne skrzynki.

„Kwadratowe” mistrzynie
Na jakich mistrzostwach by się nie pojawiły- oczarowują jury i zdobywają worek medali. Mowa o zespołach tanecznych z Osiedlowego Klubu Kwadrat w Słupsku. Liczne grupy, które tam trenują, odnoszą sukces za sukcesem.

Słupskie siatkarki w Mediolanie
Przy Gimnazjum nr 2 w Słupsku z powodzeniem i niemałymi sukcesami działa Siatkarski Ośrodek Szkolny. Ostatnio uczestniczki prowadzonych tam zajęć miały możliwość nie tylko wziąć udział w organizowanych we Włoszech zawodach, ale także zwiedzić ten piękny kraj.

Punkt pomocy w innym miejscu
Ustecki punkt konsultacyjno-informacyjny Vita Activia dla osób dotkniętych przemocą i uzależnieniami zmienił swoją siedzibą. Placówka działa także w oparciu o nowy harmonogram.

TV Słupsk

Pozostałe