Obserwator 06.06.2019

  • 06.06.2019, 17:35
  • TV Słupsk
06_06_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Dzień godności
Już 19 raz w Słupsku obchodzono Dzień Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych. Impreza tradycyjnie odbyła się w Parku Kultury i Wypoczynku i przyciągnęła tłumy.

Więcej światła
Miejskie oświetlenie uliczne w Słupsku ulega sukcesywnej wymianie. W samą porę, bo zawirowania wokół cen energii elektrycznej w Polsce przy starym systemie przyniosłyby miastu znacznie wyższe wydatki na ten cel.

Lepiej zapobiegać
"Prewencja, ale inaczej" to cykl corocznych zawodów edukacyjnych organizowanych przez Komendę Miejską Policji i Stowarzyszenie Bezpieczny Region Słupski, których celem jest ukazanie młodzieży możliwych zagrożeń w życiu oraz popularyzacja sportu.

Porcelana na wystawie
Naczynia porcelanowe z najbardziej znanych polskich manufaktur można podziwiać na najnowszej wystawie czasowej. Na ekspozycji zatytułowanej „Glina niejedno ma imię" możemy oglądać ceramikę z XIX i XX wieku ze zbiorów Muzeum Narodowego w Kielcach.

Raport o stanie miasta
Ustka przygotowała Raport o stanie Gminy Miasta Ustka za rok 2018. Dokument zostanie poddany debacie, która odbędzie się pod koniec miesiąca.

TV Słupsk

Pozostałe