Obserwator 11.06.2019

  • 11.06.2019, 18:48
  • TV Słupsk
11_06_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Podziel się:
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Trzy nagrody dla wynalazców

Młodzi słupscy wynalazcy są bezkonkurencyjni. Ekipa z II Liceum Ogólnokształcącego swoim wynalazkiem tłumiącym dźwięki drażniące dla mizofonkiów wygrała prestiżowy konkurs „Młody innowator”, a także Olimpiadę Innowacji Technicznych. Kreatywni uczniowie otrzymali także nagrodę Ministra Infrastruktury.

Bezpieczne wakacje

Bezpieczeństwo maluchów w czasie wakacji - taki jest cel spotkań policjantów z uczniami najmłodszych klas szkół podstawowych na terenie miasta i powiatu słupskiego. Profilaktyka staje się coraz bardziej docenianym elementem zapobiegania niepożądanym zdarzeniom z udziałem dzieci nie tylko na drogach i ulicach.

XVI Wakacjada

Kobylnica stała sie po raz kolejny stolicą tańca towarzyskiego. A to za sprawą szesnastej juz edycji Wakacjady Tanecznej. W Zespole Szkół Samorządowych w Kobylnicy zatańczyli  tancerze reprezentujący kluby z różnych zakątków Polski.  

Trzy Teatry

"Trzy teatry" to najnowsza inicjatywa słupskich artystów teatralnych ze scen Nowego Teatru, Ośrodka Teatralnego "RONDO" oraz Teatru Lalki "Tęcza", przy czym ten ostatni ma również propozycje dla dorosłych widzów.
Swój pomysł szefostwa tych placówek przedstawiły podczas cotygodniowej konferencji prasowej w Ratuszu.

Ustecka dwójka to potrafi bawić się.

Już po raz XVII w usteckiej dwójce odbył się Festyn Rodzinny. Atrakcji sportowych, artystycznych i kulinarnych dla ,młodszych i starszych nie brakowało.

 

TV Słupsk

Pozostałe