Obserwator 25.06.2019

  • 25.06.2019, 19:11
  • TV Słupsk
25_06_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Podrobiona odzież w Słupsku
Blisko 800 sztuk odzieży i akcesoriów znaleźli policjanci w jednym ze słupskich mieszkań. Istnieje uzasadnione podejrzenie, iż jest to podrobiony towar, dlatego zatrzymano w tej sprawie dwie osoby.

Wnioski o niepełnosprawność
Ponad 3 i pół tysiąca wniosków o ustalenie stopnia niepełnosprawności lub pogorszenia stanu zdrowia złożyli w tym roku mieszkańcy Słupska i powiatu słupskiego do Powiatowego Zespołu d/s Orzekania o Niepełnosprawności. W minionym roku orzeczenia takie uzyskało ponad 7 tysięcy osób z miasta i powiatu.

Powstańcy potrzebni od zaraz
Jeżeli chcesz przeżyć przygodę i wziąć udział w żywej lekcji historii koniecznie zgłoś się do roli w inscenizacji wybuchu powstania warszawskiego. Fundacja Indygo, organizator przedsięwzięcia, szuka wolontariuszy. To ostatni dzwonek na zgłoszenia.

Wystawa „Ich Prace”
„Ich Prace” to tytuł niezwykłej wystawy plastycznej, jaką do końca sierpnia można oglądać w Filii nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ulicy Podgórnej. Autorami wystawianych dzieł są bowiem osoby... niewidome lub słabo widzące.

Ekstremalny początek wakacji w Ustce.
W ostatni weekend odbył się wyjątkowy wyścig motocyklowy „Ustka Charlotta Enduro Extreme”.  Impreza przyciągnęła wielu miłośników mocnych wrażeń.

Usteckie Dni Morza
Usteckie Dni Morza to jedna z najważniejszych, corocznych imprez w tym mieście. Od najbliższej soboty w kurorcie planowane są wydarzenia, które zawsze przyciągają tłumy uczestników ze względu na wiele atrakcji.

 

 

TV Słupsk

Pozostałe