Obserwator 03.07.2019

  • 03.07.2019, 17:21
  • TV Słupsk
03_07_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Elektroniczny szturm na 500 plus
Elektronicznego szturmu wnioskodawców o zasiłek 500 plus nie wytrzymują systemy informatyczne banków oraz rządowy serwis [email protected] Tuż po północy 1 lipca wpłynęło na nie jednocześnie ok. 100 tysięcy zgłoszeń, co znacznie spowolniło, a nawet zablokowało serwery.

Budowa mączkarni w toku
Trwa budowa mączkarni w okolicach Włynkówka. Mimo protestów mieszkańców gminy Słupsk i zezwoleniowo-zakazowej huśtawki, inwestor zdecydował się na kontynuację kontrowersyjnej inwestycji, bo zezwala mu na to obowiązujące prawo. 

Policjanci opanowali krwiodawstwo
Krew to najcenniejszy dar, jaki możemy przekazać drugiemu człowiekowi. Ten życiodajny płyn potrzebny jest szczególnie latem. Doskonale wiedzą o tym słuchacze słupskiej szkoły policji, którzy tłumnie przybyli do centrum krwiodawstwa, by podzielić się cząstką siebie.

Bezpłatne czipowanie psów
Miasto Słupsk zaprasza mieszkańców do skorzystania z bezpłatnych zabiegów czipowania swoich psów. Inicjatywa ta finansowana będzie przez Miasto Słupsk w okresie od 10 czerwca do 30 listopada bieżącego roku.

Błękitna Flaga dla Ustki
Ustecka plaża po raz kolejny została wyróżniona Błękitną Flagą. 1. lipca, Burmistrz Jacek Graczyk przekazał ją ratownikom strzegącym usteckiego kąpieliska, życząc im bezpiecznego i spokojnego sezonu.

Usteckie Dni Morza
Koncerty szantowe, pokazy kulinarne oraz targ rybny po zachodniej stronie portu. Tak w skrócie można opisać Dni Morza 2019, którymi Ustka przywitała wakacje.

 

TV Słupsk

Pozostałe