Obserwator 09.07.2019

  • 09.07.2019, 17:21
  • TV Słupsk
09_07_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Chuda laryngologia
Laryngologia słupskiego Szpitala Wojewódzkiego przeżywa problemy kadrowe. Z początkiem lutego br. odszedł wieloletni ordynator tego oddziału, dr Mirosław Gromnicki, teraz wygasła umowa szpitala z jego następczynią. Zarząd szpitala twierdzi, że dramatu nie ma, ale pilnie poszukuje specjalistów z tej dziedziny medycyny.

Inauguracja Jarmarków Gryfitów
„Pomorska woda, przyroda i przygoda!' Pod takim hasłem odbył się pierwszy w tym roku słupski Jarmark Gryfitów! Impreza jak zwykle przyciągnęła wielu mieszkańców naszego miasta oraz turystów.

37. festiwal organowy rozpoczęty
Ruszył 37. Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Słupsku. Koncerty jak co roku odbywają się w każdy czwartek w kościele św. Jacka.

Hołd dla Freundlicha
Już w najbliższą środę – dziesiątego lipca- odbędzie się wernisaż niezwykłej wystawy zatytułowanej „Przestrzenie międzyprzestrzeni”. Ekspozycja jest hołdem złożonym przez kilkunastu artystów z kraju i ze świata wybitnemu, urodzonemu w Słupsku, twórcy- Otto Freunlichowi

„Przestrzeń na plus"
„Przestrzeń na plus, czyli kompleksowe usługi społeczne dla mieszkańców obszaru rewitalizacji E" to prowadzony w Ustce od początku bieżącego roku projekt, którego celem jest zwiększenie liczby trwałych miejsc świadczenia usług społecznych w tym mieście, a konkretnie na ulicy Grunwaldzkiej. Jego realizatorami są: Centrum Integracji Społecznej wraz z Usteckim Uniwersytetem Trzeciego Wieku - Żyj Kolorowo oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

 

TV Słupsk

Pozostałe