Obserwator 10.07.2019

  • 10.07.2019, 17:21
  • TV Słupsk
10_07_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Urodzone dzięki in vitro
Są już pierwsze efekty „Słupskiego programu na rzecz przeciwdziałania skutkom niepłodności”. Dzięki metodzie in vitro, w Słupsku przyszło właśnie na świat dwoje dzieci.

Paranienormalni z wizytą u małych pacjentów
To było niecodzienne wydarzenie. Małych  pacjentów słupskiego szpitala odwiedził kabaret Paranienormalni.  Dzieci z odziału pediatrycznego mogły wysłuchać bajek, czytanych i prezentowanych w zabawnej formie.

„Rezerwat” w Swołowie
W Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie otwarto niecodzienną wystawę plenerową zatytułowaną „Rezerwat”. Ekspozycja poświęcona jest ogródkom działkowym, roślinom zielarskim oraz działkowcom.

„Słupsk na starej pocztówce”
Lato sprzyja wystawom plenerowym, dlatego nie mogło takiej zabraknąć również w naszym mieście. „Słupsk na starej pocztówce” to tytuł ekspozycji, jaką od kilku dni możemy oglądać na Starym Rynku.

Columbus Festiwal Wiatru
Druga odsłona Columbus Festiwal Wiatru - podniebna impreza nad wodą rozpoczyna się w Ustce w piątek 12 lipca i potrwa do soboty, przy czym piątek to dzień treningowy, a w sobotę, 13 lipca mają się odbywać lotnicze i moto-paralotniowe pokazy główne.

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe