Obserwator 18.07.2019

  • 18.07.2019, 21:49
  • TV Słupsk
18_07_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Wielka rewitalizacja ul.Długiej
Trwa wielka operacja rewitalizacji ulicy Długiej i jej okolic. Po latach zastoju z początkowego chaosu powoli wyłania sie nowy zarys tej części miasta.

Kulturalne wakacje
Trwa okres wakacyjny. Dzieci i młodzież odpoczywa na koloniach, obozach i innych wakacyjnych formach. Do tych ostatnich należą też ciekawe zajęcia organizowane przez słupskie ośrodki kultury.

Zielona ławeczka
Przed słupskim ratuszem stanęła zielona ławeczka. To prezent od jednej z firm zajmujących  się produkcją kompozycji ozdobnych. Nowoczesny mebel miejski łączy funkcje użytkowe i ekologiczne.

BGSW zaprasza
Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku zaprasza do obejrzenia niezwykłej wystawy zatytułowanej „Przestrzenie międzyprzestrzeni”. Ekspozycja jest hołdem złożonym przez kilkunastu artystów z kraju i ze świata wybitnemu, urodzonemu w Słupsku twórcy- Otto Freundlichowi.

Informacja na wyciągnięcie ręki
Ustka News to nowa aplikacja mobilna w telefonie, która umożliwia jej użytkownikom uzyskanie informacji na temat możliwości spędzenia wolnego czasu w tym mieście. Każdy, kto wykorzystuje system android lub Apple iOS może tam znaleźć informacje na temat interesujących go wydarzeń, jakie mają się w odbywać w Ustce w najbliższym czasie.

 

 

TV Słupsk

Pozostałe