Obserwator 06.08.2019

  • 06.08.2019, 17:21
  • TV Słupsk
06_08_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Pieniądze z inscenizacji wesprą kombatantów
Prawie sześć tysięcy złotych udało się zebrać wolontariuszom podczas inscenizacji wybuchu Powstania Warszawskiego. Pieniądze trafią do trzech organizacji zrzeszających kombatantów w Słupsku.

Jest nas 60 milionów
Przybliżenie współczesnej Polski milionom rodaków na całym świecie - to cel kampanii społecznej "Jest nas 60 milionów".W taka formę budowania wiedzy o Polsce i Polonii zaangażowane są również programy lokalne w sieci Vectra. W tym również nasza stacji.

Teatralny Oskar dla Kupca weneckiego
Kupiec wenecki w wykonaniu Teatru Nowego w Słupsku laureatem 26 konkursu Szekspirowskiego. Jeden z trójmiejskich krytyków napisał, że dostanie się do finału tego konkursu jest największym sukcesem artystycznym słupskiego teatru w całej jego 15-letniej historii. Zgadza się z tym dyrektor słupskiego teatru Dominik Nowak i dodaje, że ta nagroda to  Oskar w kategorii inscenizacji szekspirowskich.

Ustka jak wielka scena
To był wyjątkowy i z całą pewnością niezapomniany weekend w Ustce. Początek sierpnia stał pod znakiem plenerowych przedstawień ulicznych. Miasto zamieniło się w wielką scenę, na której odbywają się spektakle teatralne pod gołym niebem oraz liczne pokazy towarzyszące. Wszystko w ramach Mistral Festiwal.

 

TV Słupsk

Pozostałe