Obserwator 07.08.2019

  • 07.08.2019, 17:40
  • TV Słupsk
07_08_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Ach co był za ślub
Jeszcze do niedawna ogólnopolskie media nazywały Słupsk polskim Las Vegas, a to wszystko za sprawą nowożeńców, którzy w naszym mieście mówili sobie sakramentalne „Tak”. Słupsk nadal jest modnym miejscem na ślub. Ostatnia wyjątkowa i nietypowa uroczystość zaślubin odbyła się podczas inscenizacji wybuchu Powstania Warszawskiego.

Znalazł kartę i jej użył. Może trafić za kraty
Kara nawet 10 lat więzienia grozi 49-latkowi ze Słupska. Mężczyzna za swoje zakupy wielokrotnie płacił znalezioną kartą bankomatową.

Lato, czas remontów w szkołach
Wakacje to doskonały czas na remonty w szkołach. W Słupsku prace budowlane prowadzone są w kilku placówkach. Jedne z największych zmian czekają uczniów II Liceum Ogólnokształcącego. Przy szkole powstało boisko wiele funkcyjne.

Makieta przyciąga turystów
Kolejna nie lada atrakcja w Ustce. W parku Jana Pawła II, znanym też jako Zaułek Kapitański, stanęła makieta przedstawiająca nieistniejącą już starą osadę rybacką. Cieszy się ona dużym zainteresowaniem.

Zajęcia dla młodych ustczan
Ustecka placówka wsparcia dziennego działająca przy Centrum Integracji Społecznej czeka na dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Ośrodek przygotował dla najmłodszych szereg atrakcji na spędzenie wolnego czasu.

 

TV Słupsk

Pozostałe