Obserwator 13.08.2019

  • 13.08.2019, 17:30
  • TV Słupsk
13_08_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Organizacje taniej w trzech falach
Miasto dopłaci do biletów wstępu do paru wodnego dla niepełnosprawnych, seniorów, osób wykluczonych i dla młodzieży. Samorząd właśnie ogłosił konkurs na tak zwane polityki społeczne. Oferta adresowana jest do partnerów Słupska.

Narkotykowy ogródek
Słupscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który na działce ukrywał marihuanę. W wyniku przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma suszu roślinnego i osprzęt służący do pakowania i ważenia narkotyków. Podejrzany 44-latek usłyszał już zarzuty.

Jarmark po harcersku
Tym razem gośćmi specjalnymi na Jarmarku Gryfitów byli słupscy harcerze. Druhny i druhowie nie tylko pokazali jak doskonale można się bawić, ale również opowiadali o historii Związku Harcerstwa Polskiego w mieście i na Pomorzu Środkowym.

Bursztynowy weekend w Ustce
Na usteckiej plaży już po raz 19, odbyły się Mistrzostwa Polski w wypłukiwaniu bursztynu. Impreza od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Usteckie mieszkanie dla niepełnosprawnych
W Ustce otwarto Mieszkanie Wspomagane dla osób z niepełnosprawnościami. Jest to mieszkanie chronione treningowe. Przekazany z zasobów komunalnych lokal zaadaptowano na potrzeby mieszkańców w ramach projektu „Usteckie Centrum Usług Społecznych”.

 

TV Słupsk

Pozostałe