Obserwator 10.09.2019

  • 10.09.2019, 20:20
  • TV Słupsk
10_09_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Czytali polskie nowele
Słupsk po raz kolejny przyłączył się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania. W scenografii nawiązującej do "Dobrej Pani" Elizy Orzeszkowej, przed Miejską Biblioteką Publiczną w różnych językach wybrzmiały najpiękniejsze polskie nowele.

Wybierz zadania i zagłosuj
Przed nami kolejne głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego. Władze miasta zachęcają słupszczan do wzięcia udziału w tej inicjatywie, by wspólnie zadecydować na jakie zadania zostanie przeznaczona całkiem niemała kwota.

Tęcza dla dorosłych
Słupski Teatr Lalki Tęcza nie zwalnia tempa w rozpoczętym sezonie. Lalkarze przygotowują kolejne przedstawienie dla dorosłych. Tym razem będzie to Mistrz i Małgorzata.

Policjanci zapobiegli tragedii
Dzięki błyskawicznej reakcji słupskich funkcjonariuszy, którzy w sobotę w nocy jako pierwsi przyjechali do palącego się mieszkania, udało się zapobiec tragedii.

Jubileusz marynarzy
100-lecie świętowało Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce, a 15-lecie działająca tam Szkoła Podoficerów Marynarki Wojennej. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, gdzie wręczono odznaczenia i wyróżnienia, a szkole podoficerskiej nadano  imię  chorążego marynarki Stanisława Brychcego.
 

 

TV Słupsk

Pozostałe