Obserwator 15.10.2019

  • 15.10.2019, 23:05
  • TV Słupsk
15_10_obserwator_slupsk.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Posłowie bez zmian
Dwóch słupszczan będzie reprezentować nasze miasto i region w parlamencie. Dwóch dotychczasowych posłów powalczyło o reelekcję.

Ustka głosowała na posłów
Prawie 62 procent uprawnionych ustczan wzięło udział w niedzielnych wyborach. Gdyby los wyborów zależał od głosów ustczan wygrałaby koalicja obywatelska.

Smutne święto nauczycieli
Słupscy nauczyciele świętowali Dzień Edukacji Narodowej. Jak twierdzą była to radość przez łzy. Znaczna część pedagogów w najbliższych dniach przystąpi do tak zwanego strajku włoskiego.

Komeda na scenie i na wystawach
W Słupsku trwa jubileuszowy, 25. Komeda Jazz Festival. Do 26 października na miłośników muzyki improwizowanej czekają koncerty gwiazd, jam session, ale również wystawy i seanse filmowe. Na festiwalowe wydarzenia wybrać się będzie można również w Ustce i Lęborku.

Złote Gody na 12 par
To była wyjątkowa uroczystość. Aż 12 par w słupskim ratuszu obchodziło jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

Cały świat po kolei
Ponad pięć tysięcy mieszkańców gminy Kobylnica i Słupska bawiło się w weekend na IV Ogólnopolskim Pokazie Kolejek Miniatur w Kobylnicy. Po ogromnej makiecie jeździły pociągi z Polski i Niemiec, a  także z innych stron świata. Chętni mogli wsiąść do wagonika kolei wąskotorowej, a na symulatorze sprawdzić się w kierowaniu pociągiem.

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe