Obserwator 05.11.2019

  • 05.11.2019, 17:24
  • TV Słupsk
05_11_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Instruktor z domu kultury miał molestować dziecko
Na dwa miesiące słupski sąd aresztował 43-letniego instruktora jednej z placówek kulturalnych z terenu miasta. Mężczyzna miał dopuścić się molestowania swojego 6-letniego dziecka.

Rekord dla hospicjum
Wielkie mają serca słupszczanie i mieszkańcy naszego regionu. Dzięki ich hojności i zaangażowaniu w okresie Wszystkich Świętych udało się zebrać aż 160 tysięcy złotych na rzecz słupskiego Hospicjum Miłosierdzia Bożego.

Dziki grasowały pod ratuszem
Dziki zadomowiły się w centrum miasta. Mimo kilku prób nie udało się ich wywieźć do lasu. Na podwórku przy ul. Deotymy drugi dzień pilnują ich strażnicy miejscy.

Plac zabaw na urodziny
Otwarto nowy plac zabaw i mini siłownię, które zbudowano przy SP nr 6 w Słupsku. Inwestycje powstały w ramach miejskiego budżetu partycypacyjnego na rok 2019.

Odwiedziny w naszej redakcji
Na czym polega praca dziennikarza i operatora kamery, jak powstaje serwis informacyjny i czy prezenterka telewizyjna ma swoja stylistkę? Te i wiele innych pytań zadali nam uczniowie ze szkoły podstawowej we Włynkówku, którzy odwiedzili wczoraj redakcję Tv Słupsk. 

Ustczanie wybrali
Dwa zadania w ramach budżetu obywatelskiego wybrali ustczanie. Chcą, aby w przyszłym roku realizowana była  budowa II etapu Centrum Tenisowego, a także chcą przeznaczyć pieniądze na kolejny ekospływ Słupią.

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe