Obserwator 21.11.2019

  • 21.11.2019, 17:41
  • TV Słupsk
21_11_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Starosta podsumował rok przy śniadaniu
Starosta słupski podsumował pierwszy rok kadencji podczas spotkania z dziennikarzami. Jak twierdzi to był dobry rok dla powiatu.

Radiowóz dla Kobylnicy
Nowy radiowóz otrzymali dzielnicowi z Posterunku Policji w Kobylnicy. Samochód został kupiony ze środków gminy Kobylnica i Komendy Głównej Policji. Funkcjonariusze będą wykorzystywać go w ramach codziennych służb.

Powiedz, czy ci jest bezpiecznie
Od przyszłego tygodnia mieszkańcy Słupska będą mogli wziąć udział w badaniu poczucia swojego bezpieczeństwa. Ocenią też służby mundurowe. Badania przeprowadzą pracownicy Katedry Bezpieczeństwa Narodowego - Instytutu Bezpieczeństwa i Zarządzania Akademii Pomorskiej.

Autobusy trochę po nowemu
Zarząd Infrastruktury Miejskiej pracuje nad nowym rozkładem jazdy autobusów. Ma on sprawić, że autobusy nie będą się spóźniały na przystanki. Niektóre linie mogą również zmienić nieco trasy.

Tężnia już powstaje
Rozpoczęła się budowa tężni solankowej w parku Usteckich Stoczniowców. Jej budowa to efekt współpracy samorządu z Uzdrowiskiem Ustka.

Fotografie z promenady
Na Promenadzie Nadmorskiej w Ustce można zobaczyć wystawę plenerową „Dziedzictwo Rybołówstwa Przybrzeżnego jako potencjał rozwoju turystyki”. Wystawa pokazuje codzienną pracę usteckich rybaków, ryby występujące w Bałtyku, oraz dania rybne naszego regionu.

 

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe