Obserwator 28.11.2019

  • 28.11.2019, 22:34
  • TV Słupsk
28_11_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Oszukują metodą na policjanta
150 tysięcy złotych zaledwie w kilka dni straciło pięcioro starszych słupszczan. Padli ofiarami oszustów, którzy podawali się za policjantów. Jedna z kobiet wyrzuciła przestępcom 40 tysięcy złotych przez okno swojego mieszkania.

Nowy dworzec nie tak szybko
2023 rok – to przewidywany obecnie termin oddania do użytku nowego dworca kolejowego w Słupsku. Obiekt ma służyć nie tylko celom pasażerskim, ale ma być również wykorzystywany przez mieszkańców. Władze miasta rozmawiają na ten temat z przedstawicielami kolejowych spółek.

Park będzie gotowy na święta
Choć park Sienkiewicza przypomina teraz bardziej plac budowy, niż miejsce spacerowe, władze miasta zapewniają, że inwestycja zakończy się tam jeszcze w tym, a najpóźniej na początku przyszłego tygodnia. Wszystko po to, by zdążyć ubrać park w świąteczne ozdoby.

Świąteczne atrakcje w Ustce
Początek grudnia niezmiennie kojarzy się nam z przygotowaniami do świąt i oczywiście z Mikołajkami. W tym czasie nie zabraknie atrakcji w Ustce. Tradycyjnie odbędzie się kiermasz bożonarodzeniowy i impreza mikołajkowa. Ustczanie wspólnie także ubiorą choinkę.

Dyskusja o budżecie
Ustecki samorząd rozpoczyna konsultacje społeczne dotyczące projektu budżetu miasta na przyszły rok. Mieszkańcy swoje opinie mogą wyrażać na specjalnych formularzach. Ważną częścią dyskusji będzie także otwarte spotkanie.

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe