Obserwator 03.12.2019

  • 03.12.2019, 17:21
  • TV Słupsk
03_12_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Po przebudowie ulice jak nowe
Zakończyły się prace drogowe w rejonach ulic Mostnika oraz Długiej. W ramach rewitalizacji, na dziewięciu ulicach powstały nowe nawierzchnie jezdni, nowe chodniki, a także oświetlenie i mała architektura. Inwestycje kosztowały w sumie niemal 15 milionów złotych.

Studenci wysłali paczki do Tanzanii
Studenci Akademii Pomorskiej w Słupsku zebrali dary dla dzieci w Tanzanii. Efekty zbiórki przerosły ich najśmielsze oczekiwania.

Wspomnienie o osadnikach
Słupska biblioteka przybliża wspomnienia dawnych osadników, którzy byli zmuszeni opuścić swoje domy, aby przyjechać na Pomorze. Podsumowano projekt Tornister Alinki, Przypomnienie - Barwinek i Boiska Stare.

Świadomy Senior
Uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego wraz z funkcjonariuszem z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku przeprowadzili w centrum Słupska działania prewencyjne skierowane do osób starszych pn. „Świadomy Senior".

Krwiodawcy odznaczeni
W słupskim Białym Spichlerzu wręczono odznaczenia "Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu". Uroczystość odbywa się dwa razy do roku.

Święto szkoły
29 listopada 2019r, swoje 29 urodziny obchodził Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Słupsku.

Ewolucyjne łączenie szkół
Będzie połączenie usteckich szkół podstawowych nr 2 i 3. Radni na ostatniej sesji przychylili się do propozycji burmistrza.

 

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe