Obserwator 04.12.2019

  • 04.12.2019, 17:27
  • TV Słupsk
04_12_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Pobicie na dyskotece
Słupska policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności brutalnej interwencji ochroniarza w jednym ze słupskich lokali. Nagrania z akcji umieścił w internecie jeden ze świadków. Ostrzegamy- zdjęcia są drastyczne i przeznaczone dla widzów pełnoletnich.

Walczą o darmowe przejazdy
Studenci, doktoranci i wykładowcy Akademii Pomorskiej w Słupsku apelują do władz miasta, aby jeszcze raz przystąpiono do dyskusji nad darmowa komunikacją dla żaków. Po odrzuceniu projektu przez radnych w tej sprawie rozgorzała ostra dyskusja.

Świąteczne ozdoby prosto z galerii
Prace podopiecznych fundacji Przystań, ale również lokalnych artystów, zobaczyć można i kupić w otwartej w poniedziałek Galerii Charytatywnej. Dochód przeznaczony będzie na stworzenie Przedsiębiorstwa Socjalnego, w którym pracę znajdą osoby autystyczne i niepełnosprawne.

Muzyczne przestrzenie Wojciecha Kilara
Przez trzy wieczory miłośnicy twórczości Wojciecha Kilara mogli posłuchać jego muzyki filmowej, a także dzieł oratoryjnych i symfonicznych.

Ustka stolicą morsów
Morsy upodobały sobie Ustkę. Mowa oczywiście nie o ssakach morskich, ale o miłośnikach zimnych kąpieli. Ta forma rekreacji staje się coraz bardziej popularna.

 

TV Słupsk

Pozostałe