Obserwator 02.01.2020

  • 02.01.2020, 17:21
  • TV Słupsk
02_01_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Prezydent pisze w obronie Urzędu Morskiego
Krystyna Danilecka-Wojewódzka wciąż ma nadzieję, że w Słupsku pozostanie Urząd Morski, którzy rząd Prawa i Sprawiedliwości planuje zlikwidować. Odpowiada również na argumenty Marka Gróbarczyka, ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej, którego argumenty uważa za niemerytoryczne.

W Nowy Rok z nowymi karami
Setki kierowców od kilku tygodni odwiedzają referat rejestracji pojazdów w słupskim ratuszu, bojąc się kar, które mogą być na nich nałożone za niedotrzymanie terminu przerejestrowania czy wyrejestrowania samochodu. Władze miasta uspokajają i informują, że przepisy, które wprowadzają kary finansowe, obowiązują dopiero od tego roku.

Nowa dyrektor słupskich przychodni
Violetta Karwalska będzie nową szefową Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Komisja konkursowa to właśnie ją wybrała na to stanowisko, a prezydent miasta zapowiada, że tę rekomendację przyjmie.

Słupskie teatry wyróżnione
Nowy Teatr i teatr Tęcza znalazły się w Subiektywnym Alfabecie Teatralnym 2019 przygotowanym przez miesięcznik Menażeria. To przegląd najważniejszych wydarzeń, jakie w ostatnich miesiącach zobaczyć można było na scenach teatralnych całego kraju.

 

 

TV Słupsk

Pozostałe