Obserwator 15.01.2020

  • 15.01.2020, 17:28
  • TV Słupsk
15_01_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...

Podziel się:

serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Miejskie przychodnie z certyfikatem
Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku otrzymał certyfikat akredytacyjny ministra zdrowia. Oznacza to, że w placówce leczenie w ramach podstawowej opieki zdrowotnej odbywa się na najwyższym poziomie.

Hurtownia po fabrykach mebli
Obiekt wielkopowierzchniowy sieci Selgros może powstać na nieużytkowanym terenie między ulicami Grottgera i Krzywoustego. Właściciel drugiej części placu, tej od strony ulicy Szczecińskiej, niebawem również przedstawi miastu swoje plany inwestycyjne.

Miliony na bulwary
Prawie 32 miliony złotych kosztować będzie przebudowa ulicy Szarych Szeregów i bulwarów nad Słupią. Miasto wykonawcę wybierze spośród dwóch ofert, które przedstawiły firmy Strabag i Krężel.

Tomasz Ziętek z Oscarem?
Film „Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy został nominowany do Oscara w kategorii Pełnometrażowego filmu międzynarodowego. Jedną z ról zagrał tam pochodzący ze Słupska aktor Tomasz Ziętek. Wcielił się on w postać Pinczera, młodego człowieka odbywającego karę w zakładzie poprawczym.

Żłobek czeka na maluchy
36 nowych miejsc czeka w usteckim żłobku na najmłodszych mieszkańców. Zwiększenie liczby podopiecznych placówki było możliwe dzięki reorganizacji pomieszczeń.

 

TV Słupsk

Pozostałe