Obserwator 25.03.2020

  • 25.03.2020, 18:47
  • TV Słupsk
25_03_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Słupskie organizacje hojne dla szpitala
Aż 100 tysięcy złotych uzbierały dwie słupskie organizacje dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku. Pieniądze te mają posłużyć rozwojowi przeszczepów szpiku kostnego w słupskim szpitalu.

Marszałek daje pieniądze na laboratoria
Marszałek Mieczysław Struk podjął decyzję o pilnym zakupie sprzętu i uruchomieniu trzech laboratoriów do wykrywania koronawirusa dla mieszkańców naszego regionu. Jedno z laboratoriów powstanie w Słupsku.

Chętnie sobie pomagamy
Mogą zrobić zakupy, zrealizować receptę, wyprowadzić psa na spacer, a nawet wrzucić węgiel do piwnicy – kilkudziesięciu wolontariuszy od ubiegłego tygodnia pomaga osobom starszym i samotnym w załatwieniu najpotrzebniejszych spraw. Wszystko po to, by osoby z grupy ryzyka nie narażały się na zakażenie koronawirusem.

Skatepark będzie jak nowy
W tym roku skatepark zlokalizowany przy ul. Małcużyńskiego przejdzie gruntowną przebudowę. Jak będzie wyglądał po modernizacji? To zależy również od pomysłów mieszkańców, którzy wezmą udział w konsultacjach.

Ustecki budżet obywatelski
Ruszała kolejna, szósta już edycja naboru wniosków do Budżetu Obywatelskiego w Ustce. Nie wykluczone, że w tym roiku z uwagi na nadzwyczajną stytuację termin składania wniosków będzie wydłużony.

 

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe