"Nie płacz kiedy nie zdałeś" - nowy przebój od WORD

  • 24.04.2020, 18:00
  • redakcja TV Słupsk
Nie płacz kiedy nie zdałeś... (Nie płacz kiedy odjadę - PARODIA) WORD…
loadingŁaduję odtwarzacz...

Nie płacz kiedy nie zdałeś” to najnowszy przebój Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Słupsku. Piosenkę stworzyli i nagrali egzaminatorzy WORD, by dodać otuchy przyszłym kierowcom.

 

Piosenkę zaśpiewali Joanna Ocalewska i Piotr Sochacki, egzaminatorzy słupskiego WORD. Oni również napisali słowa piosenki i wybrali muzykę największego przeboju Marino Mariniego „Nie płacz kiedy odjadę”. Pomysłodawcą powstania przeróbki utworu jest Piotr Tomaszewski, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Słupsku. Piosenka egzaminatorów to poradnik dla przyszłych kierowców jak mają się przygotować do próby zdobycia prawa jazdy. Jej autorzy radzą, by nie załamywać się w przypadku oblania egzaminu. Zapewniają, że zarówno część praktyczna, jak i teoretyczna nie są bardzo trudne. I przekonują, że brak przestrzegania przepisów ruchu drogowego, których znajomość weryfikowana jest na egzaminie, może się skończyć co najmniej mandatem. Do piosenki powstał teledysk. Widać na nim nie tylko śpiewających egzaminatorów, ale również słupski WORD i niektórych jego pracowników. Autorem klipu jest Robert Owczarczyk. Utwór „Nie płacz kiedy nie zdałeś zobaczyć można na YouTube oraz na profilu facebookowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.

redakcja TV Słupsk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Nowa Telewizja Słupsk jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe