Policja odwiedza zakłady fryzjerskie

  • 21.05.2020, 09:05
  • redakcja TV Słupsk
Policja odwiedza zakłady fryzjerskie Marek Sosnowski Fryzjerka dezynfekująca maszynkę do strzyżenia włosów.

Słupscy policjanci prewencyjnie odwiedzają zakłady fryzjerskie. Mundurowi nie wystawiali mandatów, a jedynie rozmawiali o obowiązku stosowania się do zaleceń sanitarnych. Zwracali uwagę m.in. na konieczność dezynfekowania narzędzi fryzjerskich, powierzchni, zakrywania ust i nosa oraz utrzymywania bezpiecznych odległości między stoiskami.

 

W kolejnym etapie luzowania obostrzeń w poniedziałek do pracy wrócili m.in. fryzjerzy. Wraz z otwarciem ich zakładów można było zobaczyć policjantów, którzy rozmawiali o bezpieczeństwie podczas pandemii i zwracali uwagę na dbanie o przestrzeganie przepisów. Mundurowi zwracali uwagę m.in. na obowiązek dbania o higienę, w tym dezynfekowania powierzchni i narzędzi fryzjerskich, zakrywania ust i nosa oraz zachowywania bezpiecznych odległości.

 

- Podczas spotkań z klientami i pracownikami zakładów fryzjerskich mundurowi rozdawali ulotki, w których zawarte są najważniejsze informacje dotyczące zachowywania środków ostrożności w czasie korzystania z różnego rodzaju usług – mówi Monika Sadurska, oficer prasowy słupskiej policji.

 

Funkcjonariusze apelują o zdrowy rozsądek i stosowanie się do zaleceń, obowiązku zakrywania ust i nosa, o utrzymywaniu od siebie bezpiecznych odległości oraz o dbałości o higienę osobistą.

redakcja TV Słupsk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Nowa Telewizja Słupsk jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe