Obserwator 2020.05.28

  • 28.05.2020, 18:13
  • TV Słupsk
28_05_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Sesja z jubileuszem
W środę słupscy radni zebrali się na kolejnej sesji. Już po raz drugi obradowali częściowo zdalnie. Radni zdecydowali między innymi o nowych, symbolicznych stawkach za rozstawienie ogródków przy lokalach gastronomicznych.

Startują szpitalne poradnie
Poradnie ambulatoryjne Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku wznawiają działalność w szerszym zakresie. Można już rejestrować się telefonicznie.

Komputery od Wodociągów do nauki
Kilkanaście komputerów dla uczniów z naszego regionu przekazały Wodociągi Słupsk. Sprzęt ma pomóc w nauce zdalnej dla dzieci i młodzieży.

Mieszkańcy podpowiadają
Miasto chce rozświetlić ulice Złotą, Rzemieślniczą, Miedzianą. Organizuje w tej sprawie konsultacje społeczne. Mieszkańcy już mogą zgłaszać Zarządowi Infrastruktury Miejskiej swoje uwagi. Warto, bo wiele z nich jest uwzględnianych.

Filmowa wiosna w sieci
Od piątku przez kolejne dziesięć dni widzowie kina Rejs będą mogli zobaczyć filmy w ramach 26. edycji festiwalu Wiosna Filmów. Ponieważ stacjonarne kina wciąż jeszcze są zamknięte, festiwal przeniósł się do sieci, na platformę MojeEKino.

Metamorfoza ulicy Wiejskiej
Zmienia się ulica Wiejska w Ustce. Ulica prowadząca między innymi do nowych budynków UTBS zyskała nawierzchnię bitumiczną.

Informator na początek sezonu
Siedziba Lokalnej Organizacji Turystycznej Ustka i Ziemia Słupska przeszła remont i jest już otwarta. LOT rozpoczął nowy sezon od wydania informatora turystycznego.

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe