Odwzorowali dzieła sztuki po domowemu!

  • 01.06.2020, 20:09 (aktualizacja 01.06.2020, 20:15)
  • Tomasz Częścik
Odwzorowali dzieła sztuki po domowemu! Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku "Dama z gronostajem" autorstwa Leonardo Da Vinci, uczennica ZSI w Słupsku odwzorowała domowymi sposobami dzieło sztuki.
Uczniowie Zespołu Szkół Informatycznych w Słupsku zorganizowali akcję pod hasłem „Odwzoruj dzieło sztuki!”. Młodzież wybrała swoje ulubione dzieła sztuki i kreatywnie odwzorowała je, posługując się tym, co miała akurat pod ręką.

Uczniowie słupskiego ZSI wybrali ulubione dzieła sztuki i następnie odtworzyli je za pomocą domowych sposobów. Młodzi słupszczanie zrobili wszystko sami – zbudowali plan zdjęciowy, wybrali modeli wśród społeczności szkolnej, przygotowali stylizację i na koniec wykonali zdjęcia.

– Celem akcji była promocja sztuki, a także wyćwiczenie kreatywnego myślenia w oparciu o doskonałe przykłady ze świata sztuki. Poza tym była to świetna zabawa, z dużym ładunkiem humoru i dystansu wobec siebie. Świetny sposób na rozbudzenie kreatywności. Zdjęcia nasi uczniowie zamieszczali w mediach społecznościowych, które cieszą się dużą popularnością – mówi Daniel Stawski z ZSI w Słupsku.

Organizatorem i koordynatorem akcji była Katarzyna Serafin, nauczycielka w Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku.

Tomasz Częścik

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Nowa Telewizja Słupsk jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe