Obserwator 2020.07.14

  • 14.07.2020, 18:06
  • TV Słupsk
14_07_obserwator_slupsk.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Słupsk i powiat za Trzaskowskim
W drugiej turze wyborów prezydenta PR w regionie słupskim Rafał Trzaskowski zdeklasował Andrzeja Dudę. Kandydaturę prezydenta Warszawy poparło w Słupsku ponad 62 procent głosujących, w powiecie niewiele mniej, bo prawie 58 procent tych, którzy oddali swój głos. I to przy rekordowej frekwencji. Był też przypadek zakłócenia ciszy wyborczej.

Drugie loaboratorium słupskiego szpitala
Dobra wiadomość dla mieszkańców regionu słupskiego i województwa pomorskiego. W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku rozpoczęło działalność drugie laboratorium prowadzące badania w kierunku koronawirusa.

Wygodnie będzie w teatrze
Siedziba Nowego Teatru jest już prawie gotowa. Ekipy plac budowy opuszczą z końcem sierpnia. Pierwsi widzowie na spektakle wybiorą się tam w październiku.

Eko przygoda z usteckimi bibliotekarzami
Z myślą o turystach i ustczanach ustecka biblioteka przygotowała eko grę. Dzięki zabawie będzie można poznać walory przyrodnicze kurortu i jego okolic.

Charytatywne tańce
Ponad cztery godziny tańca, zbiórka datków, i urodzinowe przyjęcie –w niedzielę na usteckiej promenadzie mieszkańcy i turyści bawili się podczas czwartego Maratonu Zumby i Salsation i urodzin Stowarzyszenie Muszkieterowie Szpiku.

Przebojowo na wiolonczele
Duet wiolonczelistek Cello 2 Cello zagrał w niedzielę podczas trzeciego koncertu w ramach wakacyjnego cyklu Garden Party u Karola. W słupskim parku Waldorffa ponownie pojawiły się tłumy melomanów.

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe