Obserwator 2020.07.15

  • 15.07.2020, 17:21
  • TV Słupsk
15_07_obserwator_slupsk.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Uwaga na oszustów
Policja szuka mężczyzny, który telefonicznie, podając się za policjanta, próbował wyłudzić od starszego pana kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na szczęście zarówno on, jak i pracownica banku, w którym słupszczanin trzymał pieniądze, byli czujni.

Remont Legionów czas zacząć
Rusza przebudowa ulicy Legionów w Ustce. Prace mogą potrwać do końca roku. Kierowcy i piesi muszą liczyć się z utrudnieniami.

Kolorowa fontanna
W parku Waldorffa, u stóp pomnika Karola Szymanowskiego, uruchomiono nową fontannę. Aby zobaczyć, jak tryska z niej woda, trzeba się spieszyć, bo czynna będzie tylko do końca tygodnia.

Problem z bio-śmieciami
Słupszczanie coraz lepiej segregują śmieci, ale wciąż jest problem z odpadami bio. Ci, którzy mają wątpliwości, co trzeba, a czego nie można wrzucać do brązowych pojemników, mogą się w tym tygodniu skonsultować z urzędnikami z ratusza. A ci czekają nie tylko z informacjami, ale również z prezentami. O akcji Urzędu Miejskiego mówi wiceprezydent miasta Marek Goliński.
 

Eko przygoda z usteckimi bibliotekarzami
Z myślą o turystach i ustczanach ustecka biblioteka przygotowała eko grę. Dzięki zabawie będzie można poznać walory przyrodnicze kurortu i jego okolic.

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe