Obserwator 2020.07.16

  • 16.07.2020, 17:18
  • TV Słupsk
16_07_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Pomóżmy zwierzętom
Słupskie schronisko dla zwierząt zbiera pieniądze na opiekę weterynaryjną dla psów i kotów. Datki można także wpłacać dla Barrego, psa, który do schroniska trafił kilka dni temu z łańcuchem wrośniętym w kark. Zdjęcia, które Państwo zobaczą, budzą przerażenie.

Do sądu na piechotę
Drogowcy zamknęli odcinek ulicy Szarych Szeregów od ul. Armii Krajowej do ul. Sądowej. Wymieniona tam już została kanalizacja sanitarna, niebawem rozpoczną się kolejne prace ziemne.

Jak nazwać PSZOK
Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych – ta nazwa ani się dobrze nie kojarzy, ani nie zachęca słupszczan do odwiedzin. Dlatego miejscy urzędnicy zorganizowali konkurs na nazwę dla PSZOK-a. Dla autorów najciekawszych propozycji przygotowano nagrody. Władze miasta zachęcają też, żeby to właśnie do PSZOK-a zawozić wszystkie te odpadki, których nie możemy wyrzucić w przydomowych śmietnikach.

Ustka dla niepełnosprawnych
Wózek kąpielowy, wygodne zjazdy na plażę i pomoc ratownika na dzwonek – to udogodnienia, które czekają w Ustce dla osób z niepełnosprawnościami.

Charytatywne pompowanie
Cała Polska pompuje w szczytnych celach. Kolejne wyzwanie opanowuje nasz kraj. Tym razem robiąc pompki w ramach GASZYNchallenge przedstawiciele różnych instytucji zbierają pieniądze na pomoc potrzebującym. W akcję włączyła się także nasza redakcja.

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe