Obserwator 2020.08.04

  • 04.08.2020, 17:08
  • TV Słupsk
04_08_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Na starym Cmentarzu w Słupsku spoczął Zbigniew Marecki, wieloletni dziennikarz „Głosu Pomorza”, były słupski radny i nauczyciel.

W sobotę, w dniu 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, rondu na słupskim osiedlu Hubalczyków oficjalnie nadano imię lekarki Haliny Jastrzębskiej. Mieszkańcy złożyli też kwiaty pod pomnikiem Powstańców Warszawskich.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku wprowadza ułatwienia w dostępie do badań laboratoryjnych dla pacjentów. Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej otwiera zewnętrzny punkt pobrań.

Blisko dwa lata trwał remont i konserwacja zabytkowych mebli z apteki na Starym Rynku w Słupsku. Teraz wyposażenie zabytkowego obiektu wróciło na swoje miejsce i robi wrażenie.

Podwójną dawkę muzyki otrzymali w niedzielę słupszczanie podczas kolejnego koncertu z cyklu Garden Party u Karola. Najpierw zaśpiewała Hanka Wójciak z zespołem, a tuż po niej wystąpiła słupska grupa WhitePin.

Remisem 1:1 na własnym boisku piłkarze słupskiego Gryfa rozpoczęli sezon 2020/2021 w IV lidze. Punktami podzielili się z zespołem GKS Kowale. Był to też debiut nowego szkoleniowca słupskiej drużyny, Arkadiusza Gaffki.

Kreatywność, ekologia i dobra zabawa – tak w skrócie można podsumować ostatnia imprezę przygotowaną przez Dom Kultury w Ustce. Mieszkańcy kurortu i wczasowicze mieli okazję przygotować biżuterię dla syrenki.

 

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe