Obserwator 2020.09.15

  • 15.09.2020, 17:41
  • TV Słupsk
15_09_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Koronawirus w szkole i urzędzie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy to pierwsza w Słupsku szkoła, w której powrócono do nauki zdalnej. Wszystko z powodu wykrycia koronawirusa u jednej z pracujących tam osób. Pozytywny wynik testu też ma także pracownik oddziału Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej.

Szpital w sieci onkologicznej
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Słupsku realizuje program koordynowanej opieki nad pacjentami onkologicznymi w ramach sieci onkologicznej. Dzięki temu programowi szybciej i we wcześniejszych stadiach rozwoju mają być wykrywane nowotwory, szybciej też ma się rozpoczynać terapia. A czas w tym wypadku może oznaczać większą szansę na zdrowie i życie.

Teren w centrum na sprzedaż
Po 110-letniej kamienicy stojącej przy ul. Kopernika niemal nie ma już śladu. Zniknął także zakład mechaniczny znajdujący się w podwórzu kamienicy. Miasto szykuje ten teren do sprzedaży.

Nowa dyrektor
Sandra Winnicka od października będzie szefowała Centrum Edukacji Regionalnej Powiatu Słupskiego. Na tym stanowisku zastąpi Mariusza Smolińskiego.

Srebrne rękawice w Słupsku
XIX raz młodzi pięściarze z Polski i Czech walczyli w Słupsku w ramach turnieju „Srebrne Rękawice” Młodzi wojownicy stoczyli łącznie kilkadziesiąt widowiskowych i emocjonujących pojedynków.\

Wygrana Gryfa, remis Jantara
Piłkarze słupskiego Gryfa pokonali na własnym boisku drugą drużynę Chojniczanki Chojnice 2:1. To już czwarte zwycięstwo gryfitów w tym sezonie w czwartej lidze. Ustecki Jantar zremisował natomiast na wyjeździe z Gromem Nowy Staw i zdobył trzeci punkt w rundzie jesiennej.

Ustecki festiwal szczypiorniaka
Przez trzy dni Ustka była stolicą piłki ręcznej. W 7 Ogólnopolskim Bałtyckim Festiwalu Piłki Ręcznej o Puchar Burmistrza Miasta Ustka zmierzyły się dziewczęta z rocznika 2007.

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe