Obserwator 2020.10.22

  • 22.10.2020, 19:58
  • TV Słupsk
22_10_obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Laptopy dla uczniów
Niemal 60 laptopów do nauki zdalnej kupiło miasto dla słupskich szkół. Kolejnych 10 trafi do placówek w ciągu kilku najbliższych dni. Urządzenia trafią do uczniów, ale również do nauczycieli.

Ciekawe odkrycie
Ciekawe odkrycie podczas prac budowlanych przy ul. Mikołajskiej w Słupsku. Natrafiono na pozostałość piwnicy, która w okresie nowożytnym mogła być składzikiem na wino.

Obywatelskie korty tenisowe
Rozpoczęła się budowa Centrum Tenisowego w Ustce. Obiekt powstaje na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji z pieniędzy w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Święto pani Eli
Benefis Elżbiety Żołyniak, wieloletniej instruktorki Słupskiego Ośrodka Kultury, odbył się w restauracji Anna de Croy. W spotkaniu uczestniczyli przyjaciele, a także byli i obecni współpracownicy jubilatki.

Jazzowy Słupsk
Młode zespoły, uznani twórcy i goście z zagranicy – to artyści, których posłuchać można podczas trwającego w Słupsku 26. Komeda Jazz Festival. Muzyka rozbrzmiewać będzie do soboty.

Ustka muralami malowana
Moda na murale mocno zadomowiła się w Ustce. Na budynkach w  kurorcie powstały malunki o tematyce marynistycznej i regionalnej. Nowe stale się tworzą.

Pożegnanie burmistrza
Pogrzeb burmistrza Jacka Graczyka odbędzie się w najbliższy poniedziałek. O godz. 10.30 w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Ustce rozpocznie się odmawianie różańca, a o godzinie 11 msza.

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe