Obserwator 2021.02.23

  • 23.02.2021, 18:16
  • TV Słupsk
23-02-obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Więcej szczepień
W Słupsku jest już 13 punktów szczepień przeciwko Covid-19. Dwa ostatnie z początkiem tygodnia otwarto przychodniach Samodzielnego Publicznego Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej.

Pomogą w kryzysie
W Słupsku powstał Punkt Interwencji Kryzysowej i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Całodobową i bezpłatną pomoc znajdą tam wszyscy ci, którzy sami nie radzą sobie z różnymi problemami życiowymi.

Ulica nieprzejezdna
Przez kilka najbliższych tygodni zamknięty będzie środkowy odcinek ulicy Szarych Szeregów. W tym czasie montowana będzie stalowa konstrukcja kładki przez rzekę.

Rejs w końcu u siebie
Piątkowy seans filmu pt. „Gniazdo” towarzyszył otwarciu kina Rejs po kilkumiesięcznym lockdownie oraz po trwającym niemal dwa lata generalnym remoncie emceku.

Klasycy w filharmonii
Kompozycje wiedeńskich klasyków zabrzmiały w piątek w słupskiej filharmonii. Po raz pierwszy od ubiegłorocznej jesieni muzycy zagrali dla publiczności zgromadzonej w sali widowiskowej.

Czarni lepsi w Pruszkowie
Grupa Sierlecy-Czarni Słupsk pewnie pokonali w Pruszkowie miejscową drużynę Znicza 87 do 56. Po 24 kolejkach podopieczni Mantasa Cesnauskisa są wciąż na czele koszykarskiej pierwszoligowej tabeli.

Bliżej do czytelników
Czytelnikom z zachodniej strony Ustki bliżej do biblioteki. W Centrum Integracji Społecznej w przy ul. Wiejskiej działa Punkt Odbioru Książek i Wrzutnia Książek.

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe