Obserwator 2021.03.30

  • 30.03.2021, 17:18
  • TV Słupsk
30-03-obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Radny z zarzutami i bez aresztu
Policja zatrzymała, a sąd wypuścił słupskiego radnego. Kamil B. usłyszał trzy zarzuty związane z płatną protekcją.

Nowoczesne przedszkole
Prawie 6 milionów złotych kosztowała nowa inwestycja w gminie Słupsk. W sąsiedztwie szkoły podstawowej we Włynkówku otwarto właśnie nowoczesne przedszkole. Przedsięwzięcie zrealizowano między innymi ze środków rządowego funduszu ziemi słupskiej.

Wielu właścicieli i wielkie śmietnisko
Setki butelek po alkoholu, pozostałości po sprzęcie rtv i agd, plastiki i makulatura – to wszystko znaleźć można między ulicami Kaszubską i Armii Krajowej, w bezpośrednim sąsiedztwie kościoła Najświętszego Serca Jezusowego. Teren, choć niewielki, ma niemal 50 właścicieli. A to nie ułatwia dbania tam o porządek.

Lasek w parku
Lasek gier otwarto w Parku Kultury i Wypoczynku. To miejsce rekreacji dla całych rodzin powstało w ramach ubiegłorocznego budżetu obywatelskiego. Wcześniej był to zaniedbany teren.

Więcej łóżek covidowych
Słupski Wojewódzki Szpital Specjalistyczny po raz kolejny o pięć zwiększył liczbę łóżek dla chorych na Covid-19 na oddziale izolacyjnym.

Czarni wygrali u siebie
94 do 70 koszykarze Grupa Sierleccy-Czarnych Słupsk pokonali u siebie drugą drużynę Śląska Wrocław. Przed ostatnią kolejką rundy zasadniczej podopieczni Mantasa Cesnauskisa prowadzą w pierwszoligowej tabeli.

Rybki na nakrętki
W Ustce stanęło pięć pojemników na plastikowe nakrętki. Pojemniki mają nietypowy kształt, bo nawiązują do morskiego charakteru miasta i wyglądem przypominają ryby.

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe