Obserwator 2021.04.29

  • 29.04.2021, 17:46
  • TV Słupsk
29-04-obserwator.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
serwis informacyjny

Dziś w Obserwatorze

Radni na sesji
O dużych pieniądzach dyskutowali radni podczas środowej sesji. Zgodzili się między innymi na emisję obligacji oraz na zmiany w tegorocznym budżecie miasta.

Dwukierunkowe tylko czasowo
Od ubiegłego tygodnia ulice Chodkiewicza i Żółkiewskiego na słupskim Zatorzu ponownie są dwukierunkowe. Części kierowców to się podoba, inni wolą dotychczasowy układ komunikacyjny. A co na to miasto?

Urodziny Gryfa
75 lat świętuje właśnie Gryf Słupsk. Choć dzisiaj tę nazwę kojarzymy głównie z piłkarzami, w jego barwach sukcesy odnosili reprezentanci różnych dyscyplin. I to nie tylko na arenach krajowych, ale również na najważniejszych zawodach na świecie.

Porażka na Zielonej
Nie udał się Gryfowi powrót do gry po kilkutygodniowej przerwie spowodowanej sportowym lockdownem. W środę, w zaległym meczu 18. kolejki, słupscy piłkarze na własnym boisku przegrali z Gromem Nowy Staw 2 do 3.

Jarmark na majówkę
Przez trzy pierwsze majowe dni na deptaku przy ul. Nowobramskiej trwać będzie Słupski Jarmark Majowy. W 12 domkach, ale również na własnych stoiskach, swoją ofertę zaprezentuje niemal 20 przedsiębiorców ze Słupska i regionu.

Ustecka majówka
Giełda kwiatowa, zabawy dla dzieci, pokaz zumby i turniej piłkarski – to część atrakcji usteckiego Jarmarku Majowego. Impreza odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego i ścisłych obostrzeń.

Ustka wyremontuje kolejne ulice
Prawie 5,5 mln zł pozyskała Ustka z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Dzięki temu wyremontowane zostaną trzy ulice w mieście.

 

TV Słupsk

Podziel się:


Pozostałe