MAGAZYN USTECKI 26.06.2021 | Bądź na Bieżąco - Jacek Graczyk, Spis Ludności i II tura wyborów

  • 26.06.2021, 17:15
  • redakcja TV Słupsk
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wydanie programu informacyjnego Magazyn Ustecki z dnia 26 czerwca 2021 roku, a w nim:

00:00 Intro programu Magazyn Ustecki

00:17 Jacek Graczyk: sylwetka zmarłego burmistrza Ustki

Transportowy Węzeł Integracyjny w Ustce będzie nosił imię Jacka Graczyka - taką decyzję jednogłośnie podjęli radni na nadzwyczajnej sesji. Inwestycja, która była oczkiem w głowie burmistrza jest już gotowa. My przybliżamy sylwetkę zmarłego burmistrza Ustki.

01:41 5 lat owocnej pracy CIS

Usteckie Centrum Integracji Społecznej świętuje 5-lecie działalności. Od początku istnienia z usług i programów CIS skorzystało 150 osób, połowa z nich znalazła zatrudnienie.

03:08 Rachmistrzowie w drodze

Tegoroczny, Narodowy Spis Powszechny już jest na półmetku. Oznacza to, że do mieszkań osób, które nie dokonały samospisu mogą przyjść rachmistrzowie. Usteccy rachmistrzowie są już gotowi do działania.

04:21 Ustka wokół nas

Na wyjątkową wystawę zaprasza Muzeum Ziemi Usteckiej. Swoje fotografie ukazujące piękno najbliższego otoczenia wystawiają dwaj ustczanie Adam Jakubiak i Józef Jaskuła.

06:01 II tura wyborcza w niedzielę

W najbliższą niedzielę ustczanie ostatecznie zdecydują kto zostanie ich burmistrzem. W pierwszej turze wyborów wyłonionych zostało dwoje kandydatów.

06:38 Pożegnanie z widzami. Outro programu Magazyn Ustecki

 

Serwis ustecki prowadzi Kamila Szuba-Salwiak.

redakcja TV Słupsk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Nowa Telewizja Słupsk jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe