MAGAZYN USTECKI 03.07.2021 | Bądź na Bieżąco - Nowy burmistrz Ustki, Węzeł Transportowy i Imprezy

  • 03.07.2021, 17:15
  • redakcja TV Słupsk
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wydanie programu informacyjnego Magazyn Ustecki z dnia 3 lipca 2021 roku, a w nim:

00:00 Intro programu Magazyn Ustecki

00:17 Przewodniczący zostanie burmistrzem

Ustczanie wybrali nowego burmistrza. Wybory uzupełniające w drugiej turze wygrał dotychczasowy przewodniczący Rady Miasta Jacek Maniszewski

01:34 Węzeł transportowy otwarty

W Ustce otwarto i przekazano do użytkowania Transportowy Węzeł Integracyjny. Wcześniej, podczas nadzwyczajnej sesji rady miasta radni jednogłośnie zdecydowali, aby nadać mu imię Jacka Graczyka.

04:56 Wotum zaufania od usteckich radnych

Radni podczas ostatniej Sesji Rady Miasta w Ustce jednogłośnie podjęli uchwałę o udzieleniu pełniącemu obowiązki burmistrzowi absolutorium oraz wotum zaufania.

06:08 Ustecki festiwal organowy

Rozpoczęła się tegoroczna edycja Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej w kościele pod wezwaniem Zbawiciela w Ustce. Przez dwa letnie miesiące będziemy mieli okazję posłuchać zróżnicowanego i atrakcyjnego repertuaru w wykonaniu cenionych artystów, a także odwiedzić jeden z najpiękniejszych kościołów regionu.

08:24 Sztuka na usteckiej ulicy

W najbliższy weekend odwiedzających Ustkę oraz mieszkańców czekają nie lada emocje. Na nadmorskiej promenadzie pojawią się żywe rzeźby. Zaplanowano także liczne happeningi artystyczne.

09:39 Pożegnanie z widzami. Outro programu Magazyn Ustecki

 

Serwis ustecki prowadzi Kamila Szuba-Salwiak.

redakcja TV Słupsk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Nowa Telewizja Słupsk jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe